Безпека перш за все - для якісного виконання робіт ми використовуємо всі необхідні ЗІЗ!

Якість ніколи не буває випадковою. Це завжди результат високої мети, розумного управління та вправного виконання;
Воно означає мудрий вибір з багатьох альтернатив.
William A. Foster

Видалення і обрізання дерев у Києві та області

технічно складні та не стандартні висотні роботиЩо таке кронування дерев?

Слово «кронування» не є терміном, а лише має на увазі виконання певних дій над кроною та гілками дерева, і найчастіше означає обрізку дерев

Санітарна обрізка дерев

Санітарна обрізка дерев проводиться з метою видалення сухих, гнилих або уражених хворобами чи паразитами гілок. Такі гілки являють собою чималу небезпеку - при різких поривах вітру чи невеликому накопиченні снігу вони можуть зламатися та нанести шкоди людям, автівкам, лініям електропередач та будівлям, що знаходяться під ними. Також санітарна обрізка дерев виконується для попередження поширення захворювань з уражених гілок на здорові. При такому виді обрізки усі місця зпилу обробляються спеціальними препаратами - фунгіцидами або садовим варом. Окремо слід виділити такий вид санітарної обрізки дерев як видалення омели - рослини-паразита, а також санітарну чистку сосен.

Кронування дерев (обрізка гілок)

Під кронуванням дерев, дерев найчастіше мають на увазі певні роботи, що виконуються безпосередньо в кроні дерева: корекцію або формування крони. При кронуванні дерев в основному видаляються гілки, що перехрещуються, порушують загальну форму крони дерева, а також ті, що створюють небезпеку та перешкоди. Дуже часто після ураганів та рясних снігопадів метою для кронування дерев стають гілки., що зламалися та зависли.

Топінг (від англ. top - верх, верхівка)

Топінг - це різновид кронування дерев та більше відноситься до санітарної обробки, що має на меті глибоке омолодження дерева шляхом видалення цілої крони. Цей метод не рекомендується багатьма спеціалістами, хоча в деяких випадках є найбільш доречним, ефективним та бюджетним різновидом обрізки дерев..

Обрізка плодових дерев

Обрізка дерев даного типу призначена в першу чергу для формування якісного і багатого врожаю. Як правило її проводять весною до перших ознак вегетації (відсутність набухлих бруньок, листя, квітів). Але багато яких плодових дерев можна обрізати восени і зимою. Для плодових дерев в поняття обрізки входить не тільки формування крони та укорочення пагонів, але й чистка кори та обробка протипаразитарними препаратами.

Телефонуйте нам у будь-який час - ми працюємо без вихідних! +38(050)33-095-33 +38(096)396-54-65