Безпека перш за все - для якісного виконання робіт ми використовуємо всі необхідні ЗІЗ!

Якість ніколи не буває випадковою. Це завжди результат високої мети, розумного управління та вправного виконання;
Воно означає мудрий вибір з багатьох альтернатив.
William A. Foster

Видалення і обрізання дерев у Києві та області

технічно складні та не стандартні висотні роботиЩо робити, якщо дерево являє собою цінність, та його видалення або обрізка не бажані?

Живі та здорові дерева часто бувають джерелом проблем. Наприклад, коли дерево росте під значним нахилом, сильно розгойдується при найменшому вітрі, має сильно нахилені та тяжкі гілки (у крихких порід), роздвоєний (тріснутий) стовбур. Але при цьому за певних причин видаляти дерево неможливо але не бажано. кеблінгАби попередити падіння дерева, слід провести комплекс заходів зйого укріплення та підтримки. На даний момент арбористика вирішує ці проблеми за допомогою таких технологій як кейблінг та брейсинг.

Кейблінг (від англ. cable – кабель, трос)

Кейблінг Кейблінг

Кейблінг – один з різновидів укріплення та підтримки стовбурів або окремих гілок дерева. Його використовують аби попередити випадкове падіння дерева через слабку корінневу систему, схили, що осиплються, або значних змін вітрових навантажень. для укріплення використовується система розтяжок з динамічних строп або тросу.


Брейсинг (від англ. brace – підпора, підтримка)

Брейсинг Брейсинг

Це інший вид техніки для укріплення гілок та стовбурів дерев, з використанням підпор у вигляді різьбових шпильок та жорстких скоб. Використовується в основному для укріплення двох та більшої кількості дерев або гілок, що мають V-подібну форму.

Телефонуйте нам у будь-який час - ми працюємо без вихідних! +38(050)33-095-33 +38(096)396-54-65