Безпека перш за все - для якісного виконання робіт ми використовуємо всі необхідні ЗІЗ!

Якість ніколи не буває випадковою. Це завжди результат високої мети, розумного управління та вправного виконання;
Воно означає мудрий вибір з багатьох альтернатив.
William A. Foster

Видалення і обрізання дерев у Києві та області

технічно складні та не стандартні висотні роботиОбрізання, санітарне очищення сосен та хвойних дерев

кронирование и обрезка сосен

Сосна відноситься до виду вічнозелених хвойних дерев. В Україні сосна займає перше місце по поширеності та займає площу більше 2,5 мільйони гектарів, що дорівнює 34% площі усіх лісів нашої країни. У всьому світі відомо більше 100 видів, але в Україні зустрічається всього 17 видів, серед яких найпоширенішим є сосна звичайна (лісна). Сосна звичайна - світлолюбива, засухо- та холодостійка рослина, не вибаглива до грунту, росте зазвичай в пісках, болотах, на скалах. Найчастіше зустрічається на піскових терасах лівих берегів рік.

Активний ріст Сосни звичайної займає 10-30 років, в закритих лісах 40-60. Тривалість життя дерева в середньому складає 300 років. У висоту в середньому сягає 30 метрів, але не рідко зустрічаються й 50-ти метрові екземпляри.

Садоводи зазвичай ставляться негативно до обрізки хвойних дерев. Вважається, що дерево втрачає свою природну форму. Така позиція є вірною лише для колекційних рослин в спеціальних ботанічних садах і дендрологічних парках, де спеціалісти створюють істинно природні умови росту рослин. Якщо бути об’єктивними, то мусимо визнати, що далеко не всі сосни стають кращими з плином часу. Особливо потребують обрізки сосни на присадибних ділянках. Саме там зустрічаються великі дерева з незбалансованими кронами і надломаними гілками. Такі дерева можуть бути небезпечними для людей, автомобілів, будівель, що розташовані поруч, ліній електропередач та комунікацій. В таких випадках володарі ділянок приходять до висновку, що дерево треба видалити повністю. Але не завжди це є єдиним виходом. Також можна зробити обрізку або чистку сосен, тим самим зберегти красу та велич дорослого дерева.

обрезка сосен кронирование сосен

В обрізку сосен входить обрізка гілок для формування збалансованої крони; обрізка верхівки дерева (топінг), не тільки для того, щоб призупинити рост дерева, а також для формування сильних бокових гілок; санітарна чистка сосен - видалення старих, сухих гілок, видалення зламаних та надламаних гілок та верхівок, а також видалення ділянок, уражених омелою.

Телефонуйте нам у будь-який час - ми працюємо без вихідних! +38(050)33-095-33 +38(096)396-54-65